Szymanów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
39 000 PLN
Cena za m2
780 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Numer oferty
19/7372/OMS

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu 50 m mieszkanie, z wydzieloną działką rekreacyjną pod domem. Mieszkanie w spokojnej urokliwej zielonej okolicy w wsi Szymanów. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze domu, 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka + możliwość stworzenia dodatkowej powierzchni na poddaszu np. antresoli, tylko jeden sąsiad duże podwórko z miejscami parkingowymi. Niebywałym atutem jest przydomowy ogród. Mieszkanie w stanie do generalnego remontu, łącznie z poszyciem dachowym, oknami i wszystkimi instalacjami. Zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty- Beata Olender
Telefon 609 776 047

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej