Bolków

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 170 000 PLN
Cena za m2
2 340 PLN
Powierzchnia
500 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Gastronomiczne
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pensjonat
Numer oferty
7/7372/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy Państwu obiekt położny w cichej i spokojnej miejscowości w Bolkowie. Obiekt składający się z dwóch kondygnacji ,w której góra składa się z 8-miu pokoi, w tym poprowadzona jest instalacja pod ogrzewanie podłogowe. Nieruchomość w stanie do wykończenia. Ogrzewanie przygotowane pod instalację pompy ciepła. Jest to obiekt nadający się pod usługi hotelarskie z restauracja czy też związane z branżą SPA. U góry wymienione okna. Stan dołu do gruntownego wykończenia.
Obok druga nieruchomość składająca się z 6 pokoi także w stanie do wykończenia.


Opiekun oferty Beata Olender tel. 609 776 047

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej