Wieża

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
145 000 PLN
Cena za m2
5,31 PLN
Powierzchnia działki
2,73 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
29/7372/OGS

Opis nieruchomości

Działka rolna 2,7300 ha Wieża, ok. Gryfów Śląski. Cena 145000 zł, do uzgodnienia
Jednolita działka rolna, faktyczna powierzchnia 2.73 ha (EGIB) składa się z działki ewidencyjnej nr 30/3 o pow. 2,59 ha oraz działki nr 31 o pow. 0,14 ha. Położona przy głównej drodze asfaltowej idącej przez miejscowość Wieża z jednej strony i brzegiem rzeki Kwisa z drugiej. Przez działkę idzie sieć wodna z możliwością podłączenia. Możliwość budowy przy głównej drodze po odrolnieniu. Stare dęby i przepiękna okolica są atutem. Teren nadaje się również pod staw w dowolnym miejscu.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej