Sady Górne

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
790 000 PLN
Cena za m2
3 989,90 PLN
Powierzchnia
198 m2
Powierzchnia użytkowa
106,90 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Rynek
Wtórny
Numer oferty
26/7372/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy Państwu przepiękny dom w spokojnej miejscowości Sady Górne o łącznej powierzchni 198 m2 z działką 65 ary.
Dom składa się z przedpokoju, kuchni z małą jadalnią, osobnej toalety, łazienki z wanną i prysznicem, czterech pokoi w tym jeden z kominkiem i jadalnia jako salon, a także na górze zostało wygospodarowane pomieszczenie, które docelowo przeznaczone jest pod dodatkową łazienkę. Dom wykończony, ocieplony, ogrodzony, z przepięknie wykończonym ogrodem. Stan domu bardzo dobry gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 106,90 m2. Dom ogrzewany piecem węglowym. Roczny podatek od nieruchomości to koszt 759 zł. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji parteru i pierwszego piętra. Do góry prowadzą piękne drewniane schody w ciepłej tonacji, w takiej tonacji jest też zachowany dom w kolorach bieli, szarości i brązu.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację po wcześniejszym umówieniu się.
Opiekun oferty - Beata Olender tel: 609 776 047

Parametry dodatkowe

  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej