Bolków

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 170 000 PLN
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Numer oferty
3/7372/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy Państwu obiekt położny w cichej i spokojnej miejscowości w Bolkowie. Obiekt składający się z dwóch kondygnacji ,w której góra składa się z 8-miu pokoi, w tym poprowadzona jest instalacja pod ogrzewanie podłogowe. Nieruchomość w stanie do wykończenia. Ogrzewanie przygotowane pod instalację pompy ciepła. Jest to obiekt nadający się pod usługi hotelarskie z restauracja czy też związane z branżą SPA. U góry wymienione okna. Stan dołu do gruntownego wykończenia.
Obok druga nieruchomość składająca się z 6 pokoi także w stanie do wykończenia.


Opiekun oferty Beata Olender tel. 609 776 047

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej