Jaworzyna Śląska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
850 PLN
Cena za m2
44,74 PLN
Powierzchnia
19 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1930
Numer oferty
7/7372/OLW

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni użytkowej 19m2 położony w centrum Jaworzyny Śląskiej,na parterze z wejściem z od strony głównej ulicy miasta.

Lokal odświeżony,ściany pomalowane na biało, nowa,duża witryna zewnętrzna. Ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie wody przepływowe, wentylacja mechaniczna, podłoga wyłożona płytkami gresowymi. Z zewnątrz parapety marmurowe, rolety zewnętrzne elektryczne.

W pobliżu bezpłatny parking,stacja PKP i przystanek autobusowy dzięki czemu bezproblemowe jest połączenie z pobliskimi miejscowościami.
Biuro Nieruchomości Olender
Opiekun oferty- Beata Olender
Telefon 609 776 047

Parametry dodatkowe

  • Rolety: Tak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej