Unisław Śląski

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
96 250 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia działki
1 750 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Numer oferty
3/7372/OGS

Opis nieruchomości

Polecam nieruchomość gruntową.
Działka słoneczna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od lasu. Wokół znajdują się łąki porośnięte trawą oraz zagajniki. Z działki rozpościera się piękny widok na panoramę Gór Wałbrzyskich.
Działka w kształcie prostokąta. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.
Media takie jak energia i woda biegną wzdłuż granicy działki.
Położenie działki
Wałbrzych 7 km
Świebodzice 22 km
Opiekun oferty - Beata Olender
Telefon 609 77 60 47
Zamieszczone w ogłoszeniu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dane w nich zawarte, uzyskane od właściciela mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej