Wawrzeńczyce

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
1 679,10 PLN
Powierzchnia
268 m2
Powierzchnia użytkowa
170 m2
Powierzchnia działki
2 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
25/7372/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Wawrzeńczyce. Dom częściowo podpiwniczony, piętrowy z częściowo użytkowanym poddaszem i strychem. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej murowanej. Powierzchnia użytkowa budynku to ok. 170 m2 składająca się z parteru ok. 70 m2, pietra ok. 81 m2, a także poddasze liczone po podłodze ok. 82 m2 w tym pokój ok. 17 m2. Na parterze znajduję się wiatrołap, korytarz z klatka schodową, przechodnia kuchnia, łazienka z pomieszczeniem gospodarczym i dwa pokoje. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, kuchnia wydzielona z korytarza i korytarz z klatka schodową. Na poddaszu jeden pokój i dwa pomieszczenia strychowe o dużym skosie dachu i korytarz z klatka schodową oraz schodami na strych. Instalacja elektryczna,wodociągowa, kanalizacyjna odprowadzona do szamba, centralne ogrzewanie zasilanie kotłem na paliwo stale umieszczonym w piwnicy, grzejniki płytowe. Kocioł gazowy zlokalizowany na parterze w pomieszczeniu gospodarczym oraz podgrzewacz elektryczny w kuchni na piętrze. Dom nadający się do remontu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Droga dojazdowa asfaltowa. Nieruchomość położna w spokojniej wsi z dużymi walorami przyrodniczymi, a także z dogodnym dojazdem do Wrocławia czy do Mietkowa. Blisko do stacji kolejowej.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację
Opiekun oferty - Beata Olender tel. 609 776 047

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę F.H. BEATA OLENDER dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest F.H. BEATA OLENDER z siedzibą przy Rynek 14, 58-160 Świebodzice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres olender.nieruchomosci.finanse@gmail.com… czytaj więcej